
ADV182331, Фільтр паливний Skoda Fabia II/Volkswagen Golf V/Polo V 1.2TDI//1.6TDI 09-
100 ₴
- Немає в наявності
- Код: ADV182331
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Фільтр паливний Skoda Fabia II/Volkswagen Golf V/Polo V 1.2TDI//1.6TDI 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blue Print |
| Довжина | 169 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 61 мм |
| Код запчастини | ADV182331 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Leon, Ibiza, Toledo, Polo, Fabia, Roomster, A3, Golf |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


