
T36173, Ролик генератора Toyota Land Cruiser 4.0 V6 VVTi/Lexus ES/GS/RX 02- (паразитний) (70х34)
100 ₴
- Немає в наявності
- Код: T36173
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ролик генератора Toyota Land Cruiser 4.0 V6 VVTi/Lexus ES/GS/RX 02- (паразитний) (70х34)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Код запчастини | T36173 |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, ES |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






