Ролик генератора Nissan Pathfinder 2.5 dCi 05- (натяжний) (79x19)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 79 мм |
| Код запчастини | T39184 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pathfinder |
| Тип | Ролик |
| Ширина | 19 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴







