
29-15 523 0010, Барабан гальмівний задній Daewoo Lanos 97-
2 038 ₴
- В наявності
- Код: 29-15 523 0010
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Барабан гальмівний (задній) Daewoo Lanos 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Висота | 81 мм |
| Діаметр барабана | 242 мм |
| Діаметр отвору маточини | 39.8 мм |
| Код запчастини | 29-15 523 0010 |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Espero, Lanos |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 038 ₴



