Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mazda 3/6 1.5/2.2D 12-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 350413 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 657 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




