
186000 - Радіатор масляний Ford Galaxy/Mondeo 2.0/2.3 10- (теплообмінник)
1 966 ₴
- В наявності
- Код: 186000
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний Ford Galaxy/Mondeo 2.0/2.3 10- (теплообмінник)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 186000 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Galaxy |
| Довжина ядра радіатора | 97 мм |
| Глибина ядра радіатора | 43 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Ширина ядра радіатора | 97 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 966 ₴




