Ролик генератора BMW 5 (E60) 3.0D 01- (паразитний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Код запчастини | T36294 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип | Ролик |
| Покриття | Гладке |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




