Підшипник підвісний BMW 5 (F07/F10/F11) 1.6-3.0i (N20/N53/N52/N55) 09-17
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 44570 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Ширина | 36 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | 5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




