
441.170, Сальник колінвалу задній Opel Insignia A 2.0 08- (90x104x11)
455 ₴
- В наявності
- Код: 441.170
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник колінвалу (задній) Opel Insignia A 2.0 08- (90x104x11)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Код запчастини | 441.170 |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Зовнішній діаметр | 104 мм |
| Висота | 11 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac, Saturn, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra, GT, Malibu, 9-3X, Captiva, CTS, 9-3, 9-5, ATS, Epica, HHR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴




