
17013705, Радіатор масляний Fiat Doblo 1.3D/Opel Combo 1.3 TDCi 12- (теплообмінник)
1 351 ₴
- В наявності
- Код: 17013705
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний Fiat Doblo 1.3D/Opel Combo 1.3 TDCi 12- (теплообмінник)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 17013705 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 80 мм |
| Ширина ядра радіатора | 120 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Alfa Romeo, Peugeot, Opel, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, 500x, 500l, Fiorino, Nemo, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 351 ₴








