
31272, Радіатор масляний Audi A4 A6 Q7 Volkswagen Touareg Porsche Cayenne Panamera 3.0TDI 07- (теплообмінник)
3 143 ₴
- В наявності
- Код: 31272
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний Audi A4/A6/Q7/Volkswagen Touareg/Porsche Cayenne/Panamera 3.0TDI 07- (теплообмінник)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31272 |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 57 мм |
| Ширина ядра радіатора | 95 мм |
| Довжина ядра радіатора | 155 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Touareg, A4, A5, A6, A8, A7, Cayenne, Q5, Q7, Panamera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 143 ₴








