Барабан гальмівний (задній) Citroen Jumpy/Peugeot Expert 96-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 477 144 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Задні колеса |
| Діаметр барабана | 298 мм |
| Внутрішня висота барабану | 67 мм |
| Висота | 85 мм |
| Діаметр отвору маточини | 98 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






