
31214, Радіатор масляний Skoda Octavia Volkswagen Passat 04-14 теплообмінник АКПП
1 504 ₴
- В наявності
- Код: 31214
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний Skoda Octavia/ Volkswagen Passat 04-14 теплообмінник АКПП
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31214 |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Глибина ядра радіатора | 98 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Довжина ядра радіатора | 64 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Leon, TT, Golf, Passat, Altea |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 504 ₴

