Радіатор кондиціонера Citroen Berlingo/Peugeot Partner 1.6i 08-18
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mahle |
| Код запчастини | AC 668 000S |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 520 мм |
| Ширина ядра радіатора | 361 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.9 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, Berlingo, C4, Partner |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴








