Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Nissan Juke 1.2/1.6DIG-T/1.5dCi 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 13015703 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 450 мм |
| Ширина ядра радіатора | 392 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Сумісність з моделлю | Pulsar, Tiida, Juke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴








