Втулка стабілізатора переднього Jaguar XF 07-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 103928 |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з моделлю | xf sportbrake, XK, F-Type |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | XF |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



