Підшипник підвісний (передній) Mercedes Vito (W639) 03- (d=30mm)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Код запчастини | 32709 |
| Сумісність з моделлю | Vito |
| Стан | Новий |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Vito |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




