
713 6266 80, Підшипник задньої маточини Hyundai Santa Fe 01-06/Tucson 04-10/Kia Sportage 04-
1 679 ₴
- В наявності
- Код: 713 6266 80
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (задньої) Hyundai Santa Fe 01-06/Tucson 04-10/Kia Sportage 04-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Код запчастини | 713 6266 80 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 679 ₴








