Радіатор інтеркулера Opel AstraJ/Cascada 1.3CDTI/1.4LPG/1.6/1.7CDTI 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 30269 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 565 мм |
| Ширина ядра радіатора | 280 мм |
| Глибина ядра радіатора | 30 мм |
| Сумісність з моделлю | Astra, Cascada |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





