
43006099, Радіатор пічки Renault Kangoo 1.2 1.4 1.5dCi 1.9D DTI 97-
687 ₴
- В наявності
- Код: 43006099
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор пічки Renault Kangoo 1.2/1.4/1.5dCi/1.9D/DTI 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 43006099 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Довжина ядра радіатора | 235 мм |
| Ширина ядра радіатора | 160 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Сумісність з моделлю | Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687 ₴






