Радіатор кондиціонера Nissan Qashqai 1.6dCi 11-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 13015702 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 384 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Qashqai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






