
31334, Радіатор масляний Renault Master III 2.3 dC 10- FWD /Trafic II 2.0 dCi 06- (теплообмінник)
100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31334
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Радіатор масляний Renault Master III 2.3 dC 10- FWD /Trafic II 2.0 dCi 06- (теплообмінник)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 31334 |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Master |
| Стан | Новий |
| Охолодження | Водяне |
| Матеріал | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 68 мм |
| Ширина ядра радіатора | 80 мм |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





