
37013702, Радіатор масляний Opel Astra/Vectra 1.6/1.8 LPG 05- (теплообмінник)
1 128 ₴
- В наявності
- Код: 37013702
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор масляний Opel Astra/Vectra 1.6/1.8 LPG 05- (теплообмінник)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 37013702 |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 140 мм |
| Ширина ядра радіатора | 71 мм |
| Глибина ядра радіатора | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 128 ₴








