Барабан гальмівний (задній) Opel Combo 1.7 Di 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Код запчастини | 0 986 477 277 |
| Стан | Новий |
| Діаметр барабана | 265 мм |
| Внутрішня висота барабану | 50 мм |
| Висота | 69 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 57 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






