Радіатор інтеркулера Volkswagen Caddy III/IV 1.6/2.0 TDI 10-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 58004306 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 617 мм |
| Ширина ядра радіатора | 407 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Tiguan, Caddy, Sharan, Superb, Touran, A3, Octavia, Jetta, Scirocco, TT, Golf, Passat, Alhambra, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Caddy |
| Марка | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






