Радіатор кондиціонера (з осушувачем) Mazda 3 1.6-2.0MZR/2.3MPS T 08-14
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Van Wezel |
| Код запчастини | 27005242 |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 580 мм |
| Ширина ядра радіатора | 370 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mazda |
| Мoдель | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴








