Радіатор інтеркулера Hyundai ix35/Kia Sportage III 2.0D 09-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NRF |
| Код запчастини | 30989 |
| Довжина ядра радіатора | 248 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




