
100246, Втулка переднього стабілізатора Land Rover Discovery Sport/Range Rover Evoque 12-
376 ₴
- В наявності
- Код: 100246
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора (переднього) Land Rover Discovery Sport/Range Rover Evoque 12-
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 100246 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 47.1 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Discovery Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Range Rover |
| Марка | Land Rover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴





