
ADM52260, Фільтр повітряний Mazda 3 2.0 MZR 08-14 5 2.0 10CX-7 2.2 MZR-CD AWD 09-13
354 ₴
- В наявності
- Код: ADM52260
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mazda 3 2.0 MZR 08-14/5 2.0 10-/CX-7 2.2 MZR-CD AWD 09-13
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADM52260 |
| Виробник | Blue Print |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 161 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 3, CX-7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 354 ₴


