Підшипник КПП Volkswagen (38x44x27), 02G/02Q, (F-219382)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 712 0578 10 |
| Виробник | Schaeffler INA |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



