Радіатор масляний Mercedes C-class (W203/W204)/E-class (W211/W212) 02-15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30003559 |
| Виробник | Van Wezel |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Конструктивні особливості | Без корпусу масляного фільтра |
| Довжина ядра радіатора | 110 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴







