Радіатор інтеркулера Skoda Octavia/Volkswagen Bora/Golf IV 1.8T/1.9TDI 97-05
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30935 |
| Виробник | NRF |
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 187 мм |
| Ширина ядра радіатора | 185 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Bora, Toledo, A3, Octavia, Leon, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Octavia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






