
19035257, Сальник клапана впуск випуск Citroen Berlingo 1.6 09- (5x9x22.6x18) (к-кт 16шт.)
100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 19035257
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сальник клапана (впуск/випуск) Citroen Berlingo 1.6 09- (5x9x22.6x18) (к-кт 16шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19035257 |
| Виробник | Corteco |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Стан | Новий |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з моделлю | Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




