Сальник розподільного валу Renault Kangoo 1.2 16V 01- (28x47x8)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 159.714 |
| Виробник | ELRING |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Висота | 8 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Сумісність з моделлю | Logan/Stepway, Sandero, Wind, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




