
VKBA 7648, Підшипник передньої маточини Mazda CX-5/6 2.2D 11- (+ABS)
4 843 ₴
- В наявності
- Код: VKBA 7648
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини (передньої) Mazda CX-5/6 2.2D 11- (+ABS)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | VKBA 7648 |
| Виробник | SKF |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Стан | Новий |
| Ширина | 42.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 90.8 мм |
| Діаметр фланця | 139 мм |
| Кількість отворів в ободі | 5 |
| Конструктивні особливості | З датчиком ABS |
| Сумісність з моделлю | 3, CX-5, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | CX-5 |
| Марка | Mazda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 843 ₴







