Сальник хвостовика АКПП BMW 3 E46/ 5 E39/ X3 E83/ X5 E53 98- 45x72x7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19037132B |
| Виробник | Corteco |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Сумісність з моделлю | Z3, X3, X5, 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


