
014 035 0012, Сайлентблок балки задньої Mercedes C-class W202 93-01
660 ₴
- В наявності
- Код: 014 035 0012
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок балки задньої Mercedes C-class W202 93-01
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 035 0012 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 67 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 69 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 190 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | C-class |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴

