Радіатор інтеркулера Renault Scenic III 1.6 dCi 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 43004614 |
| Виробник | Van Wezel |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 631 мм |
| Ширина ядра радіатора | 110 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Scenic |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






