
30907A, Радіатор інтеркулера BMW 1 E81 E82 E87 E88 3 E90-E93 X1 E84 2.0D N47 04-15
5 250 ₴
- В наявності
- Код: 30907A
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Радіатор інтеркулера BMW 1 E81/E82/E87/E88/3 E90-E93/X1 E84 2.0D N47 04-15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30907A |
| Виробник | NRF |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 510 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | 3, X1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250 ₴

