Радіатор інтеркулера Audi A4 2.5HDI 00-06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30755 |
| Виробник | NRF |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 200 мм |
| Ширина ядра радіатора | 193 мм |
| Глибина ядра радіатора | 64 мм |
| Сумісність з моделлю | A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴

