Втулка стабілізатора заднього Man TGE/Volkswagen Crafter 2.0 TDI 17- d=22mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 184484 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Сумісність з маркою | MAN |
| Стан | Новий |
| Довжина | 72 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | TGE |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴


