Барабан гальмівний задній Mercedes 307-310D 260x65.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 477 038 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Діаметр барабана | 300 мм |
| Внутрішня висота барабану | 64 мм |
| Висота | 82.6 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 130 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору маточини | 85 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | T1, G-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 307 |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴







