Сальник клапана (впуск/випуск) Volkswagen Passat 96-05 (к-кт 20шт)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19034072 |
| Виробник | Corteco |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з моделлю | Bora, Beetle, Jetta, Octavia, C-Class, Passat, Phaeton, Superb, Polo, Leon, R8, Toledo, Touareg, A3, A4, A6, A8, TT, Golf, Q3, Alhambra, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴




