
550.5601.20, Диск гальмівний передній Tesla Model S/X 16- (355х32)
3 836 ₴
- В наявності
- Код: 550.5601.20
+380 (93) 243-12-21
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний (передній) Tesla Model S/X 16- (355х32)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550.5601.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Стан | Новий |
| Висота | 71 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 32 мм |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Сумісність з моделлю | Model S, Model X |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Model S |
| Марка | TESLA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 836 ₴





