Фільтр повітряний Suzuki Grand Vitara 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 125 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 228 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 53 мм |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Grand Vitara |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴






