Фільтр повітряний Hyundai Atos 1.1 03-10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 273 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 272 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Atos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





