Радіатор інтеркулера Volvo S60 II/S80 II/V60/V70 III/XC60/XC70 2.0 D 13-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30980 |
| Виробник | NRF |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 656 мм |
| Ширина ядра радіатора | 147 мм |
| Глибина ядра радіатора | 80 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, XC60, XC70, S80, V60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | S60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴



