Радіатор інтеркулера Renault Megane IV/Espace V/Kadjar 1.6 dCi 15-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CI 684 000S |
| Виробник | Mahle |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 282 мм |
| Ширина ядра радіатора | 217 мм |
| Глибина ядра радіатора | 62 мм |
| Сумісність з моделлю | Espace, Scenic, Qashqai, Megane, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴







