Радіатор інтеркулера BMW 1 (F40/F48) 15- (B38)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30944 |
| Виробник | NRF |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Довжина ядра радіатора | 585 мм |
| Ширина ядра радіатора | 98 мм |
| Глибина ядра радіатора | 95 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | X1, Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴







