Фільтр повітряний Hyundai Accent III/ Kia Rio 1.5CRDI 05-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 093 |
| Виробник | Bosch |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 132 мм |
| Висота | 48 мм |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Accent |
Інформація для замовлення
- Ціна: 100 ₴





